mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

Fotele do dializy i pobierania krwi Beetle DA02-E

Fotele do dializy i pobierania krwi Beetle DA02-E

FOTEL DO DIALIZY I POBIERANIA KRWI Pyrawork DAO2-L model BEETLE jest stosowany do dializy, separacji krwinek, dializy otrzewnowej, diagnozy plazmaferezy oraz w onkologii, chemioterapii i rehabilitacji.Fotel do dializy Beetle zajmuje o 40% mniej przestrzeni niż łóżko szpitalne, pozwalając tym samym na bardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Fotel Beetle stanowi wyjątkowe rozwiązanie w przestrzeni roboczej. Dzięki zdejmowanym częściom miękkim z pianki lepkosprężystej fotel zapewnia wygodę, wielokrotne zastosowanie i jest łatwy do czyszczenia. Podłokietniki posiadają dokładną regulację ułożenia do zabiegu oraz regulację ułożenia pacjenta zapewniając jednocześnie wygodny dostęp do fotela. Pilot oraz cztery silniki pozwalają na szybkie dostosowanie pozycji w każdej sytuacji włącznie z ułożeniem w pozycji Trendelenburga za pomocą jednego przycisku. Dzięki czterem blokowanym kółkom możliwe jest przemieszczanie fotela do wyznaczonych miejsc. Fotel jest uniwersalny, funkcjonalny, wygodny i łatwy do czyszczenia.

Funkcje:

- Fotel składa się z trzech głównych (zdejmowanych) części tapicerowanych: oparcia, siedzenia i podnóżka.

- Regulacja oparcia, podnóżka pozycja Trendelenburga oraz regulacja wysokości odbywa się przy pomocy 4 siłowników prądu stałego oraz pilota.

- Przy poruszaniu fotelem w górę i w dół wykorzystywany jest specjalny system łożysk, który eliminuje zmiany pozycji w trakcie podnoszenia.

- Zapasowy akumulator dostępny w ramach wyposażenia dodatkowego rozpoczyna pracę automatycznie w trakcie przerwy w zasilaniu.

- Części miękkie (oparcie, siedzisko, podnóżek, zagłówek oraz podłokietniki):

- mogą być łatwo zdjęte do czyszczenia, dezynfekcji i wymiany bez konieczności stosowania narzędzi.

– pokryte są specjalnym wytrzymałym materiałem, łatwym do czyszczenia, posiadającym właściwości wodoodporne i antybakteryjne.

– wykonane są z pianki lepkosprężystej. Pianka lepkosprężysta, znana również jako pianka pamięciowa jest rodzajem elastycznej pianki poliuretanowej o otwartych komórkach.  Jest to materiał czuły na temperaturę i masę ciała. Dostosowuje się do kształtu ciała, rozprowadza nacisk ciała na dużej powierzchni i poza wygodą siedzenia zapewnia dobre krążenie krwi.  Inną korzyścią dla pacjenta jest zdolność pianki do przenoszenia masy i nacisku powierzchniowego, co może prowadzić do zmniejszenia odleżyn spowodowanych osłabionym ciśnieniem w tkankach znajdujących się w obrębach ciała pomiędzy skórą a kośćmi.

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl