mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

Fotele do dializy i pobierania krwi Linc DA03-E-FOTEL NIEDOSTĘPNY

Fotele do dializy i pobierania krwi Linc DA03-E-FOTEL NIEDOSTĘPNY

DA03-E – FOTEL DO DIALIZY I POBIERANIA KRWI Pyrawork DA03-L model Linc jest stosowany do dializy, separacji krwinek, dializy otrzewnowej, diagnozy plazmaferezy oraz w onkologii, chemioterapii i rehabilitacji.Fotel do dializy Linc zajmuje o 40% mniej przestrzeni niż łóżko szpitalne, pozwalając tym samym na bardziej funkcjonalne wykorzystanie przestrzeni. Fotel Linc jest zasilany elektrycznie, kompaktowy i ma przystępną cenę. Stanowi on najlepsze rozwiązanie dla zwiększenia przestrzeni, zapewnienia wygody oraz sterowania ułożeniem pacjentów przez personel. Dzięki możliwości wyposażenia go w cztery silniki oraz zastosowaniu pilota, ruchomych podłokietników i czterech blokowanych kółek fotel ten zapewnia maksymalną funkcjonalność i wygodę. Położenie dolne zapewnia dogodny dostęp dla pacjentów na wózkach inwalidzkich oraz przemieszczanie. Za pomocą jednego przycisku na pilocie fotel można podnieść do wysokości odpowiadającej personelowi medycznemu lub w razie potrzeby ustawić w pozycji Trendelenburga. Regulacja  pozycji podłokietników zapewnia łatwy dostęp do ręki i fotela. Funkcje:

Fotel składa się z trzech głównych części tapicerowanych: oparcia, siedzenia i oparcia na nogi. – Regulacja oparcia, podnóżka, pozycji Trendelenburga oraz wysokości odbywa się przy pomocy 4 siłowników prądu stałego oraz elektronicznego pilota.

- Zapasowa sucha bateria dostępna w ramach wyposażenia dodatkowego rozpoczyna pracę automatycznie w trakcie przerwy w zasilaniu.

Dzięki funkcji pamięci fotel zapewnia możliwość zapamiętania 3 najdogodniejszych pozycji, a następnie ponownego ich ustawienia przy pomocy jednego przycisku.

Wszystkie części miękkie (oparcie, siedzenie, podnóżek, zagłówek i podłokietniki) można łatwo zdjąć do czyszczenia, dezynfekcji i wymiany bez konieczności stosowania narzędzi.

Części miękkie są pokryte specjalnym wytrzymałym materiałem, łatwym do czyszczenia, o właściwościach wodoodpornych i antybakteryjnych.

Części miękkie są wykonane z pianki lepkosprężystej. Pianka lepkosprężysta, znana również jako pianka pamięciowa jest rodzajem elastycznej pianki poliuretanowej o otwartych komórkach.

Jest to materiał czuły na temperaturę i masę ciała. Dzięki zdolności dostosowania się do kształtu ciała, rozprowadza nacisk ciała na dużej powierzchni i poza wygodą siedzenia zapewnia dobre krążenie krwi.

Inną korzyścią dla pacjenta jest zdolność pianki do przenoszenia masy i nacisku powierzchniowego, co może prowadzić do zmniejszenia odleżyn spowodowanych osłabionym ciśnieniem krwi w tkankach znajdujących się w obrębach ciała pomiędzy skórą a kośćmi.

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl