mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

FOTEL GINEKOLOGICZNY GT01-S

FOTEL GINEKOLOGICZNY GT01-S

Model fotela ginekologicznego Pyrawork GT01-S został zaprojektowany specjalnie z myślą o ginekologii, urologii oraz drobnych operacjach chirurgicznych.

Zastosowane w fotelu rozwiązania techniczne są dostosowane specjalnie do potrzeb lekarzy. Regulacja pozycji jest łatwa i szybka dzięki pilotowi i czterem silnikom.  Wyposażenie pozwala na szczególne operacje lub regulację pozycji wymaganej do zabiegów ginekologicznych. Części miękkie są wygodne i sprawdzają się podczas długich zabiegów, a ich najwyższa klasa zapewnia trwałość.  W ginekologii, urologii oraz chirurgii fotel ten zapewnia uniwersalne zastosowanie oraz wygodę wraz z wymaganą funkcjonalnością.

Funkcje:

Regulacja oparcia, podnóżka, pozycji Trendelenburga oraz wysokości odbywa się przy pomocy 4 siłowników prądu stałego oraz elektronicznego pilota. Regulacja wysokości fotela odbywa się w pionie z wykorzystaniem systemu łożysk, dzięki czemu fotel nie zmienia pozycji w trakcie podnoszenia.

Bateria włącza się automatycznie w trakcie przerwy w zasilaniu.

Podłokietniki, podkolanniki i inne akcesoria można z łatwością zdjąć lub ponownie zamontować. Antybakteryjny i wodoodporny materac jest trwały i wykonany ze specjalnego materiału umożliwiającego łatwe czyszczenie.

Ocynkowana stalowa rama jest pokryta warstwą proszkową oraz tworzywem ABS, które posiada naturalne właściwości antybakteryjne i jest łatwe do czyszczenia.

Fotel składa się z trzech głównych części tapicerowanych, czyli: oparcia, siedzenia i oparcia na nogi.

Zmiana pozycji ramion odbywa się w górę i w dół oraz w lewo i w prawo od łokcia.

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl