mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

Fotel otolaryngologiczny KA02-E

Fotel otolaryngologiczny KA02-E

3 SIŁOWNIKI

W fotelu otolaryngologicznym wykorzystane zostały zaawansowane technologicznie siłowniki teleskopowe firmy Linak, które pozwalają na różnorodną regulację położenia. Fotel może obracać się o 355 stopni w dowolnym kierunku, regulacja znajduje się z tyłu fotela oraz na pilocie, a podłokietniki pozostają równoległe do podłoża podczas regulacji pozycji lub mogą być zdjęte, natomiast podparcie stóp jest łatwo zakładane i zdejmowane w celu zapewnienia wygody w trakcie siedzenia.  Wszystkie te cechy składają się na możliwość optymalnej kontroli pozycji zarówno pacjenta jak i personelu. Fotel otolaryngologiczny został zaprojektowany z myślą o badaniach lekarskich i zabiegach diagnostycznych ucha, nosa oraz gardła, jednakże jego wszechstronność daje możliwość zastosowania go we wszelkich badaniach.

Funkcje:

- Fotel składa się z trzech głównych części tapicerowanych, czyli: oparcia, siedzenia i oparcia na nogi.

Regulacja oparcia, podnóżka oraz wysokości odbywa się przy pomocy 3 siłowników prądu stałego oraz elektronicznego pilota.

Przy poruszaniu fotelem w pionie w górę i w dół wykorzystywany jest specjalny system łożysk, dzięki któremu fotel nie zmienia pozycji przy podnoszeniu.

Fotel obraca się o 355 stopni

Bateria włącza się automatycznie w trakcie przerwy w zasilaniu.

Podłokietniki współpracują z oparciem i pozostają w pozycji równoległej do podłoża. Podłokietniki można zdjąć lub w razie potrzeby ponownie zamontować.

Oparcie stóp automatycznie zachowuje pozycję podczas poruszania się podnóżka.

W celu zapewnienia łatwego czyszczenia antybakteryjna i wodoodporna cześć miękka jest trwała i wykonana ze specjalnego materiału.

Stalowa rama posiada zabezpieczenie przed korozją w postaci ocynkowania i pokrycia jej elektrostatyczną powłoką proszkową oraz całkowicie pokryta tworzywem ABS. Tworzywo ABS posiada właściwości antybakteryjne i jest łatwe do czyszczenia.

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl