mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

Łóżko szpitalne HB01-C

Łóżko szpitalne HB01-C

4 silniki

Czterosilnikowe łóżko szpitalne jest idealne dla pacjentów wymagających intensywnej terapii. Pozwala bowiem na maksymalną regulację położenia pacjenta zapewniając wygodę i dostępność. Funkcje:

* Łóżko zasilane jest mocą 120 V, 50-60 Hz.

* Łóżko wyposażone jest w zasilacz awaryjny, który jest automatycznie uruchamiany w razie awarii zasilania.

* Każde łóżko składa się z 4 szyn wykonanych z tworzywa formowanego wtryskowo, które pokrywają wszystkie boki łóżka. * Te szyny lub barierki mogą być przesuwane w górę i w dół oraz zostać zatrzymane w stabilnej pozycji. Z pozycji opuszczonej szyny można łatwo schować pod łóżko.

* Rama łóżka jest wykonana z rury stalowej pokrytej warstwą proszkową. Wypełnienie ramy stanowi formowane próżniowo tworzywo ABS. Cała rama łóżka jest wypełniona 4 takimi panelami z tworzywa sztucznego.

* Panele zostały wyprodukowane w sposób umożliwiający ich łatwe zdjęcie w celu oczyszczenia i dezynfekcji.

* Wysokość łóżka, pozycja Trendelenburga/ pozycja anty-Trendelenburga, podnóżek i zagłówek są sterowane elektronicznie.

* Łóżka wyposażone są w elektronicznie i ręcznie sterowane mechanizmy do ustawiania pozycji do resuscytacji w razie nagłej potrzeby.

* Pod każdym łóżkiem zamontowane zostały lampy, którymi można łatwo sterować przy pomocy panelu sterowania. Dzięki nim łóżko zapewnia pacjentom bezpieczeństwo w trakcie porannego wstawania lub kładzenia się wieczorem.

* Panel sterowania dla personelu znajduje się z boku łóżka, dzięki czemu może być z łatwością używany przez personel pielęgniarski. Za pomocą panelu sterowania można sterować wszystkimi funkcjami łóżka. W razie potrzeby pozycja łóżka może zostać zablokowana, a zdjęcie blokady następować przy zastosowaniu panelu sterowania przez personel.

*Podpora nóg wyposażona jest w amortyzatory i teleskopowe podpory w celu ustawienia leża w pozycji litery V i odwróconej litery V.

* Pedał blokady kół jest umieszczony u szczytu łóżka po stronie nóg. Blokada kół działa w trzech pozycjach: koła odblokowane, blokada centralna oraz blokada kierunkowa.

* W każdym z rogów łóżka umieszczony jest gumowy krążek odbojowy.

* Łóżko jest wyposażone w chromowo-niklowy wieszak do kroplówek, który można z łatwością zamocować w jednym z dwóch rogów u wezgłowia łóżka. Wieszak posiada dwa haki do zawieszenia płynów infuzyjnych.

* Każde łóżko jest zbudowane z części metalowych, które zostały pokryte elektrostatyczną powłoką proszkową. Po wysuszeniu zapobiega ona powstawaniu korozji i wydłuża okres żywotności produktu.

*System jezdny łóżka wykonany jest z tworzywa ABS.

* Szczyty od strony nóg i głowy są wykonane z formowanego metodą wtrysku tworzywa PP-PE (polipropylenowo-polietylenowego). Można je w łatwy sposób zdjąć i wyczyścić.

* Wszystkie części łóżka mogą zostać zdemontowane i poddane dezynfekcji.

 

Dostępny dodatkowo Panel sterowania dla personelu

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl