mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

Łóżko szpitalne pediatryczne HB01-T

Łóżko szpitalne pediatryczne HB01-T

3 silniki

Łóżko pediatryczne jest idealne dla dzieci w wieku od 2 lat do osiągnięcia wzrostu 150 cm. Łóżko pediatryczne jest wyposażone w trzy silniki, dwie ramy podstawy, posiada możliwość wyjątkowo niskiego ustawienia leża na potrzeby pacjentów o specjalnych wymaganiach i pacjentów z grupy ryzyka, jak również łatwe w obsłudze barierki. Regulacja, łatwy dostęp i wygoda są niezastąpione w pediatrii.

Funkcje:

* Łóżko zasilane jest mocą 120 V, 60 Hz.

* Łóżko wyposażone jest w zasilacz awaryjny, który jest automatycznie uruchamiany w razie awarii zasilania.

* Każde łóżko składa się z 2 szyn wykonanych z tworzywa formowanego wtryskowo, które pokrywają wszystkie boki łóżka. * Te szyny lub barierki mogą być przesuwane w górę i w dół oraz zostać zatrzymane w stabilnej pozycji. Z pozycji opuszczonej szyny można łatwo schować pod łóżko.

* Rama łóżka jest wykonana z rury stalowej pokrytej warstwą proszkową. Wypełnienie ramy stanowi formowane próżniowo tworzywo ABS. Cała rama łóżka jest wypełniona 2 takimi panelami z tworzywa sztucznego.

* Panele zostały wyprodukowane w sposób umożliwiający ich łatwe zdjęcie w celu oczyszczenia i dezynfekcji.

* Wysokość łóżka, pozycja Trendelenburga/ pozycja anty-Trendelenburga, podnóżek i zagłówek są sterowane elektronicznie.

*Podpora nóg wyposażona jest w amortyzatory i teleskopowe podpory w celu ustawienia leża w pozycji litery V i odwróconej litery V.

* Pedał blokady kół jest umieszczony u szczytu łóżka po stronie nóg. Blokada kół działa w trzech pozycjach: koła odblokowane, blokada centralna oraz blokada kierunkowa.

* W każdym z rogów łóżka umieszczony jest gumowy krążek odbojowy.

* Łóżko jest wyposażone w chromowo-niklowy wieszak do kroplówek, który można z łatwością zamocować w jednym z dwóch rogów u wezgłowia łóżka. Wieszak posiada dwa haki do zawieszenia płynów infuzyjnych.

* Każde łóżko jest zbudowane z części metalowych, które zostały pokryte elektrostatyczną powłoką proszkową. Po wysuszeniu zapobiega ona powstawaniu korozji i wydłuża okres żywotności produktu.

* System jezdny łóżka wykonany jest z tworzywa ABS.

* Szczyty od strony nóg i głowy są wykonane z formowanego metodą wtrysku tworzywa PP-PE (polipropylenowo-polietylenowego). Można je w łatwy sposób zdjąć i wyczyścić.

* Wszystkie części łóżka mogą zostać zdemontowane i poddane dezynfekcji.

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl