mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

O nas

PROFMEDICUS SP. Z O.O. powstała w 2011, zespół dobraliśmy bardzo starannie kilkanaście lat temu. Te kilkanaście lat współpracy to nie rutyna, ale doświadczenie, które przyczynia się do satysfakcji naszych klientów, a także wypracowany model komunikacji w zespole, dzięki której rozumiemy siebie i innych.

Jesteśmy zespołem, który pracuje w pozytywnej atmosferze. To nas wyróżnia. Nasza działalność to nie tyko praca, ale też pasja, dzięki której praca staje się przyjemnością. Uczestniczymy nieustannie w szkoleniach, konferencjach, spotkaniach, aby sprostać wymaganiom naszych klientów.

Jesteśmy dystrybutorem sprzętu medycznego firmy MONEMEDICAL

Firma MONEMEDICAL powstała w Corum w Turcji w roku 2003 i zajęła się produkcją szerokiej gamy produktów przeznaczonych zarówno na krajowy jak i zagraniczny rynek medyczny. Firma MONEMEDICAL AS czerpie z wieloletniego doświadczenia w dostarczaniu najwyższej jakości produktów z branży medycznej.

Do produkcji urządzeń z zakresu zaawansowanych technologii firma MONEMEDICAL AS połączyła siły we współpracy z PYRAWORK MEDICAL SYSTEMS korzystając z posiadanych przez nią specjalistów, doświadczonego personelu oraz urządzeń zaplecza przemysłowego.

Dzięki stałemu monitorowaniu zmian oraz wprowadzaniu nowych rozwiązań marka PYRAWORK stała się jedną z wiodących w branży medycznej. Naszym celem jest wprowadzenie spełniających międzynarodowe normy produktów PYRAWORK do branży medycznej na całym świecie.

Większość modeli naszych produktów została zaprojektowana przez nasz wewnętrzny dział badań i rozwoju, a następnie wyprodukowana w naszym kompleksie medycznym PYRAWORK. Taki system umożliwia szybkie modyfikowanie rozwiązań w odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów.

Dzięki postawieniu satysfakcji klienta na pierwszym miejscu oraz produkcji sprzętów najwyższej jakości, firma MONEMEDICAL osiąga swój cel, którym jest konkurowanie na poziomie światowym.

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl