mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

PT03-S STÓŁ PROKTOLOGICZNY

PT03-S STÓŁ PROKTOLOGICZNY

Podobnie do stołu do endoskopii, stół proktologiczny został zaprojektowany specjalnie dla proktologów. Dzięki wygodnemu siedzisku, szerokiej podstawie, brakowi podłokietników, dużemu oparciu kolan i pilotowi ułatwiającemu regulację pozycji stół ten jest doskonały zarówno dla lekarza jak i pacjenta.

Funkcje:

Regulacja pozycji Trendelenburga oraz wysokości odbywa się przy pomocy 2 siłowników prądu stałego oraz elektronicznego pilota. Oparcie jest regulowane ręcznie przy pomocy inteligentnego mechanizmu teleskopowego w jedenastu wariantach ustawienia. Podnóżek posiada ręczną regulację wysokości w pięciu poziomach również dzięki zastosowaniu inteligentnych mechanizmów. Zdejmowane oparcie kolan posiada możliwość ręcznej regulacji w razie potrzeby.

Części miękkie są pokryte specjalnym wytrzymałym materiałem, łatwym do czyszczenia, o właściwościach wodoodpornych i antybakteryjnych. Ocynkowana rama stalowa jest pokryta elektrostatyczną powłoką proszkową w celu zapobiegania korozji. Stalowa rama jest pokryta antybakteryjnym i łatwym do czyszczenia tworzywem ABS.

Dzięki temu fotel zyskuje elegancki wygląd i stabilność.

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl