mapa strony rss
Kategorie produktów
Najpopularniejsze
Szybki kontakt
Profmedicus

Marcin Ratyński
m.ratynski@profmedicus.com.pl

STÓŁ OPERACYJNY PT04-L

STÓŁ OPERACYJNY PT04-L

Stół operacyjny został zaprojektowany specjalnie z myślą o ginekologii, urologii oraz drobnych operacjach chirurgicznych. Rozliczne akcesoria umożliwiają dokładną regulację pozycji i zapewniają wygodę. Bez względu na rodzaj wykonywanego zabiegu ten stół jest łatwy w obsłudze, wygodny dla pacjenta i praktyczny dla lekarza,  Doskonały dla lekarza i pacjenta.

Funkcje:

Regulacja oparcia, podnóżka, pozycji Trendelenburga oraz wysokości odbywa się w prosty sposób przy pomocy elektronicznego pilota. Regulacja wysokości fotela odbywa się w pionie z wykorzystaniem specjalnego systemu łożysk, w celu zapobiegania zmianom pozycji w trakcie podnoszenia. Bateria włącza się automatycznie w trakcie przerwy w zasilaniu.

Podłokietniki, podkolanniki i inne akcesoria można z łatwością zdjąć lub ponownie zamontować.

Antybakteryjny i wodoodporny materac jest trwały i wykonany ze specjalnego, łatwego do czyszczenia materiału vinlex.

Ocynkowana stalowa rama została zabezpieczona przed korozją poprzez elektrostatyczną powłokę proszkową i całkowicie pokryta tworzywem ABS.

Tworzywo ABS posiada właściwości antybakteryjne i jest łatwe do czyszczenia. Ponadto ma ono elegancki wygląd i jest twarde.

Stół składa się z 3 głównych części tapicerowanych, czyli: oparcia, siedzenia i oparcia na nogi. Zmiana pozycji ramion odbywa się w górę i w dół przy pomocy materiału niklowanego, a także w lewo i w prawo od łokcia.

Zobacz również

Copyright (C) profmedicus Realizacja: agraf.net.pl